Darmowa wysyłka od 150 zł

  • Krem do rąk zapakowany w  białą tubę i biały kartonik.

Skontaktuj się z nami

Tworzymy wysokiej jakości linię profesjonalnych kosmetyków, skierowaną do osób świadomych, które wiedzą, co kocha ich skóra i dbają o jej pielęgnację, urodę oraz zdrowie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie produktów marki CareO3, skontaktuj się z nami. Nasz zespół specjalistów z przyjemnością pomoże Ci z każdym zagadnieniem ich dotyczącym.

+48 575 800 980

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FITFIRMA Sp. z o.o.
ul. Wólczańska 125
90-521 Łódź

Zapraszamy do współpracy

Wszystkie zainteresowane współpracą firmy farmaceutyczne oraz dystrybutorów artykułów medycznych i kosmetycznych zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Obsługa Klienta biznesowego

+48 575 800 980

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obserwuj nas na Instagramie

#care_o3

Czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl, czym pachnie powietrze po burzy? Skąd bierze się uczucie wytchnienia? Za ten efekt odpowiedzialny jest ozon. Powoduje, że powietrze po burzy oczyszcza się, staje się lekkie i świeże. Chcesz umożliwić swojej skórze złapanie głębokiego oddechu? Jest to możliwe! Nasycając kroplę oleju ozonem chcemy natlenić Twoją skórę, dostarczając jej wyjątkowy zastrzyk w postaci aktywnego tlenu, by mogła poczuć, że troszczysz się o jej pielęgnację, urodę oraz zdrowie!