Darmowa wysyłka od 150 zł

 • Złota kropla oliwy z oliwek i cząsteczki ozonu.

Poznajcie nas

Nazwa marki CareO3 to połączenie słowa care (ang. - opieka) i O3 - ozon (stgr. ὄζον [ódzōn] – pachnący), ale dla nas jest to również 3 x O, czyli Ozonowana Oliwa z Oliwek. Produkty z ozonowej rodziny pielęgnacyjnej SAFE and SOFT mają pomóc Twojej skórze złapać głębszy oddech, tak by mogła odczuć odprężenie płynące z głębokiej regeneracji i troski o nią.

Zanim szerzej zaprezentujemy naszą misję rozkochania Cię w kosmetykach CareO3, opowiemy w kilku zdaniach o sobie. Jesteśmy polską firmą, którą stworzyły dwie silne kobiety. Różni nas charakter, doświadczenie i wiek, ale łączy o wiele więcej: kobieca dojrzałość, kreatywność, pasja do poszukiwania naturalnej metody odnowy i regeneracji skóry oraz zamiłowanie do ozonowanej oliwy z oliwek. Jedna z nas marzyła o firmie kosmetycznej od dawna. Druga tym marzeniem poważnie się zaraziła. Obie uwierzyłyśmy, że te marzenia się spełnią i przestałyśmy się w nich ograniczać. Jesteśmy dowodem na to, że marzenia mogą stać się realne, a w dążeniu do ich osiągnięcia nie powinno się przestać rozwijać, lecz dążyć do doskonałości.

Impulsem do zmiany marzeń w realne działania był nasz pierwszy produkt. Pewnie zastanawiasz się czemu jest nim właśnie Barierowy krem do rąk oraz co kierowało nami przy jego tworzeniu? Krem do rąk, to odpowiedź na S.O.S. naszych zniszczonych dłoni. Zależało nam na produkcie niosącym ulgę skórze podrażnionej, suchej, spierzchniętej lub wręcz popękanej, do czego doprowadzają czynniki atmosferyczne oraz częsta dezynfekcja. Zwłaszcza w obecnych czasach.

Dołożyłyśmy wszelkich starań by znaleźć skuteczną kompozycję składników, która nie tylko koi i regeneruje uszkodzoną skórę, ale też w krótkim czasie czyni ją gładką, nawilżoną i odżywioną. Dopełnieniem tej historii jest nasze uznanie dla niesamowitych właściwości, jakie niesie ze sobą ozonowana oliwa z oliwek. Uważamy, że zasługuje ona na ważne miejsce w kosmetyce, bo to nic innego jak ozonowane płynne złoto.

Nasycona ozonem kropla oliwy

To właśnie symbol kropli ozonowanej oliwy z oliwek zdobi nasze opakowania. Jest ona niezwykle wartościowa i zasługuje na wyróżnienie mimo, iż jest od dawna znana ale tak bardzo niedoceniana. Naszymi produktami chcemy pokazać, że mimo swojej prostoty ozonowana oliwa z oliwek jest zbawienna w pielęgnacji skóry. Zaufaj nam i pozwól, aby oliwa i ozon stały się drogą do osiągnięcia dobrostanu Twojej skóry.

Ozonowana oliwa z oliwek posiada dzięki nasyceniu oliwy ozonem, zawartości NNKT (niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych) oraz obecności witamin z grupy E, B, C i prowitaminy A, właściwości oczyszczające, ochronne, kojące, rewitalizujące i odżywcze. Przeznaczona do każdego typu skóry: normalnej, suchej, tłustej i mieszanej. Bardzo dobrze radzi sobie w pielęgnacji skóry skłonnej do podrażnień, problematycznej, narażonej na agresywne czynniki zewnętrzne. Pozostawia ją gładką, jednolitą oraz sprawia, że odzyskuje zdrowy i piękny wygląd. Dodatkowo natlenia ją w miejscu zastosowania, przenikając do jej warstw. Dzięki czemu pobudza krążenie krwi prowadząc do lepszego odżywienia komórek skóry i poprawiając ich metabolizm. Wszystko to sprawia, że skóra jest zregenerowana, a odbudowa jej naturalnej bariery ochronnej jest przyspieszona.

Pozwól, aby to właśnie nasycona ozonem oliwa zaopiekowała się Twoją skórą. Tak jak warstwa ozonowa w stratosferze chroni naszą Matkę Ziemię przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, tak my dodając do naszych kosmetyków nasyconą ozonem oliwę chcemy chronić Ciebie przed szkodliwym wpływem warunków zewnętrznych oraz zanieczyszczeniami.

Zapach ozonowanej oliwy przypomina ten, który unosi się w powietrzu po burzy. Jest przyjemny i "czysty", powietrze po burzy staje się orzeźwiające. Za ten efekt odpowiedzialny jest właśnie ozon - wpływa on tak samo na ciało! Twoja skóra zasługuje na wyjątkową troskę i pielęgnację. Natleń ją naszymi kosmetykami, pozwól by mogła poczuć, że dbasz o jej urodę oraz zdrowie.

 • Nawilża
  i odżywia

 • Koi
  i regeneruje

 • Dba o zdrowy
  i piękny wygląd

 • Zapewnia
  warstwę ochronną

 • Wygładza
  i rewitalizuje

 • Nawilża
  i odżywia

 • Koi
  i regeneruje

 • Dba o zdrowy
  i piękny wygląd

 • Zapewnia
  warstwę ochronną

 • Wygładza
  i rewitalizuje

Zapraszamy Cię do naszego świata pielęgnacji i pobudzenia tlenem skóry, które możemy Ci zaoferować dzięki ozonowanej oliwie z oliwek, będącej składnikiem naszych nadzwyczajnych receptur. Nasze produkty są dla każdego, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, bo każda skóra zasługuje na to, co najlepsze. Dbałość o jej kondycje to nie tylko kwestia pięknego wyglądu, ale także zdrowia. Pozwól sobie poczuć się lepiej we własnym ciele.

Obserwuj nas na Instagramie

#care_o3

Czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl, czym pachnie powietrze po burzy? Skąd bierze się uczucie wytchnienia? Za ten efekt odpowiedzialny jest ozon. Powoduje, że powietrze po burzy oczyszcza się, staje się lekkie i świeże. Chcesz umożliwić swojej skórze złapanie głębokiego oddechu? Jest to możliwe! Nasycając kroplę oleju ozonem chcemy natlenić Twoją skórę, dostarczając jej wyjątkowy zastrzyk w postaci aktywnego tlenu, by mogła poczuć, że troszczysz się o jej pielęgnację, urodę oraz zdrowie!